Jdi na obsah Jdi na menu
 


Internet

devil-may-cry.jpg

Tak jo, návrh na tento názor pochází od moniiikyyy a je to názor na internet. Jojo, už to tak bude, du tady rozebírat internet. Já si moc dobře pamatuju, jaký to bylo, když jsem ještě internet neznala, a taky jaké to bylo, když jsem začínala třeba s blogováním. Bylo to uplně jiné, takové přimitivnější. Taky si pamatuju, že první počítač, kerý jsem kdy měla, sice pomalu nic neuměl, ale byly na něm dvě hry, které nikdy nezapomenu. Jednu z nich pořád hraju a ta druhá je o nějáké kuličce a jsou tam různý kola a v jednom ji honí šnikšnaci - jako nůžky. xD
A teď najednou bum, a máme internet. A bum, změní se svět. A rozvoj jde strašně dopředu. Dřív, volat někam nebo se s někým spojit, maximálně telefonem. Pamatuju dokonce éru, kdy nebyly ani mobily. A nebo možná byly, ale byly v úplném začátku. A vemte si, že teď máte internet a to skýtá hnedle několik druhý komunikace - blogy, mail, icq, které vám bez netu nefachá, chat a spousty dalšího. To by bylo dobré... Můžete si pokecat i s někým z druhé strany polokoule.
Ale myslím, že internet má i své nevýhody. Na tyhle věci narážím hodně na blozích. A myslím tím, že se všechno všude opakuje, všude ty stejné okopírované články... Nikdo se to nenamáhá přepsat alespon vlastními slovy... A taky, mnohdy můžete najít milné informace. I to už se stalo. Ne mně, ale mojí kamarádce. A mnohdy na netu tak jako tak nenajdete to, co potřebujete.
I když, teď mě napadá ještě jedna výhoda. Vemte si, že za jednu návštěvu kina dáte třeba stovku. Za net dáte měsíčně vím já? 700. A můžete sledovat filmy online a víde vás to vpodstatě levněji, než kdybyste šli za měsíc dvacetkrát do kina. Ale to už zacházím do prkotin, ale myslím si, že to takhle něják bude.
Nebo seriály na youtube, máte net, máte televizi, ale nemáte ten správný kanál. Ale, umíte dobře anglicky. Tak si daný seriál najdete na nějákém serveru v angličtině. Například na tom youtube. To je také výhoda. Nebo mnohdy naleznete opravdu zajímavé věci, které jsou opravdu užitečné.
A mnohdy, když člověk bloguje, tak ho osvítí múza. To se stalo mně. Než jsem si založila blog, tak napsat povídku byl horor, ale jakmile jsem si blog založila, měsíc na to mě osvítilo a vznikla první kapitola dívky vlk. Mno, i na takové věci je to dobré...
Ale já už to radši ukončím, nebo to bude moc dlouhý a já se z toho zvencnu.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář