Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chii z Chobits

1.png

Tentokráte mám pro změnu obrázek, který je kreslený výhladně tužkou. Byla to spontání věc, o které jsem si původně vůbec nemyslela, že ji nakreslím. No, ale koukala jsem na toto video, a tak něják jsem začala u toho kreslit a toto prostě vzniklo. Sice jsem si to video musela pustit čtyřikrát dokola, abych to mohla dokončit, protože mi bylo blbý ho jen tak zpauzovat, ale dobrá věc se podařila.

A než mě nařknete z toho, že ty oči nejsou správně, tak to je anschvál, protože ona je na tom originále má takový strašně prázdný! A mně se to nelíbilo, tak jsem si to trochu vylepšila. Doufám, že se obrázek líbí a pokud chcete, tak napište komentář. :) Taky můžete napsat, co mám nakreslit příště. :) Mějte se!  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

How to basis Google

(Davidwal, 24. 12. 2022 21:01)

That means you'll get the idea some stylish features and press access to additional channels where you can forward movement visibility, without having to designate nous of some ornate, handbook migration process. https://googlec5.com

Pěkný a příště namaluj....

(Anísek, 10. 6. 2013 18:41)

Ahoj,
hezký obrázek a příště by jsi třeba mohla namalovat nějákou vílu nebo upíra :D.

AnnElfwind

(portae.estranky.cz, 10. 6. 2013 19:30)

Díky. :) A příště teda bude buď víla, nebo upír. Ale asi spíš víla, protože upír... Nevím, ten by se mi asi nepoved. :) Ale vílu ti namaluju. :)